In deze semi-autobiografische voorstelling volgen we haar zoektocht. Zit er iemand op haar te wachten? Doet ze ertoe? Waarom lijken anderen zo soepeltjes door het leven te glijden, en gaat zij om de haverklap op haar bek?
Met humor, zelfspot en schaamteloosheid creëert Lonne een eigen wereld rondom het ongemakkelijke gevoel dat je het leven nét niet helemaal begrijpt. Een pijnlijk herkenbaar, rauw en tegelijk hilarisch portret van een vrouw die probeert door te breken, niet alleen als actrice maar vooral als mens.
Als publiek lach je om de personages en hun worstelingen, maar ergens voel je: dit gaat óók over mij.
Troost je, morgen weer een dag.
(kijk ook vooral voor of na de voorstelling naar Morgen Weer Een Dag - de serie! Vanaf eind november 2026 op www.twanenlonne.nl)
Lonne Gosling, spel en idee
Twan van Bragt, regie en idee
Eerder maakte ze samen de theatervoorstelling “Misschien moet ik zelf huilen” (2020), de webserie “Life of Gemma”(2023) en de korte film “Spotters” (2025)
