(Scroll down for English)
#aanstormendcircustalent #nieuwegeneratiekunstenmakers #mixandmatch
De Circuscoalitie selecteerde voor ‘Great Catch - a fresh taste of circus’ drie korte stukken van aanstormende jonge circusartiesten. Het is een verrassend, grappig en verfrissend programma dat een nieuwe Nederlandse circusgeneratie aan je voorstelt.
Júlia Campistany en muzikant José Villegas geven een humoristisch kijkje in het leven van een trapezeartiest, waarin niet alles gaat zoals ze wil. Liza van Brakel ontwikkelde haar eigen circusvorm, Jugglobatics. Hierin combineert ze jongleren, acrobatiek, dans en (haar eigen) muziek. De drie leden van TeaTime Company – jongleur Pieter Visser, danseres Hannah Rogerson en Chinese Mast-specialist Bavo De Smedt – dagen elkaar in ‘Stick-STOK’ uit met palen die hun eigen gang lijken te gaan.
‘Great Catch - a fresh taste of circus’ is een verrassend, grappig en verfrissend programma dat een nieuwe Nederlandse circusgeneratie aan je voorstelt.
MET: LA CAMPISTANY, LIZA VAN BRAKEL EN TEATIME COMPANY (PIETER VISSER, HANNAH ROGERSON EN BAVO DE SMEDT) | EINDREGIE: THOMAS FALK
Korting met je scholieren- of studentenpas
Op de dag van de voorstelling, vanaf één uur voor aanvang, kun je als student of scholier een kaartje kopen voor de verleidelijke prijs van € 12,50. Per persoon wordt deze korting op maximaal 1 kaart toegepast. Toon je scholieren- of studentenkaart aan de balie en pak je voordeel!